O firmie

Dzień dobry, witaj w świecie Zabawek Malucha!

To w pełni rodzinna firma, która zrodziła się z prostej potrzeby: zapewnienia dzieciom wszystkiego, co najlepsze! 

Jestem rodzicem – takim samym jak Ty.  Moje dzieci, zapewne tak samo jak Twoje, kochają zabawki. Ja również je uwielbiam! I chcę mieć pewność, że te, którymi bawią się moje maluchy, są naprawdę dobre – bezpieczne, sprzyjające odpowiedniemu rozwojowi i… po prostu fajne! Jeśli Ty również właśnie tego oczekujesz – myślę, że jesteś w dobrym miejscu. 

Zaczęło się tak…

Dzieci mają setki pomysłów na minutę, a ja tylko jedną głowę, by je wszystkie przeanalizować i pomóc im wcielić w życie. Dlatego szukałam jak najlepszych rozwiązań – kreatywnych, ciekawych zadań oraz przedmiotów, które ułatwią mi ich realizację, czyli odpowiednich zabawek. Ale to nie zawsze jest łatwe, bo przecież nie sposób mieć wszystko w domu. Setki razy myślałam o tym, że przy dzieciach to najlepiej byłoby mieć sklep z zabawkami! Najpierw był śmiech, a potem… 

Potem stwierdziłam, że podobnie jak ja myśli pewnie mnóstwo rodziców! Pora więc stworzyć miejsce, w którym dostępne będą zabawki i artykuły wspierające rozwój dzieci w różnym wieku, zarówno ruchowy, jak i intelektualny. I oto są Zabawki Malucha – sklep ze wszystkim, co potrzebne dzieciom, by mogły uwalniać swoją energię i wyobraźnię, wspaniale spędzać czas, budować, malować, tworzyć, eksperymentować i doskonalić wszystkie swoje umiejętności. 

… a jak wygląda teraz?

Oferuję zabawki dla dzieci i niemowląt, zarówno do domu, jak i ogrodu, a także akcesoria oraz dekoracje do dziecięcych pokoików

Priorytetem jest dla mnie wysoka jakość, a także sens zabawek – czas, który dzieci spędzają na zabawie, jest niezwykle ważny dla ich rozwoju, dlatego skupiam się na tym, by zabawki były wartościowe, angażujące, a przy tym zachęcające do atrakcyjnego spędzania wolnych chwil, zarówno samodzielnie, jak i z bliskimi. 

Mam nadzieję, że w moim sklepie każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka. Zapraszam na zakupy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium