Początek roku szkolnego rozpoczynany tego roku datą 4 września jest możliwością uczenia  się i poznawania nowych rzeczy. Nowy rok szkolny to piórnik pachnący pisakami w kwiatowych  kolorach, zeszyt z okładką uśmiechniętych wróżek, plecak ze złotymi rybkami a także zabawki, które  rozbudzają kreatywność dziecka. Jeśli twoje dziecko uwielbia prace plastyczne, a może ma w sobie  dużo świeżej energii i uwielbia aktywność fizyczną. Tak? To tutaj znajdziesz zabawki dla dziecka w  wieku szkolnym (6-12 lat) ,które spełnią tą funkcję. Przyjrzyjmy się im z bliska. 

Zdolności plastyczne: 

Nieozdobiony zeszyt jest polem to rozwijania kreatywnych umiejętności u dziecka. Pusta  okładka zeszytu w delikatnie różowym, żółtym lub błękitnym kolorze może mieć świecącego misia,  diamencik a przy tym wypełnić się różnorodnymi kolorami wszystko dzięki zestawowi Haft  diamentowy malowanie mozaika 5D. Dla dziecka będzie to wspaniała zabawa pełna śmiechu i nauka,  ponieważ podczas procesu ozdabiania dziecko rozwinie swoje umiejętności z zakresu: 

• wyobraźni, 

• cierpliwości, 

• dokładności 

Zestawem do rozwijania zdolności artystycznych u dzieci na naszej stronie są zabawki plastyczne. Zobacz piękne dzieła twórcze swoich dzieci, a przy tym pełno zabawy.

Dużo świeżej energii: 

Spędzenie czasu na świeżym powietrzu podczas pięknego słonecznego dnia w parku, czy też  na kwiecistym ogrodzie w formie odpoczynku po szkolnym dniu to okazja do dobrej zabawy. Do  zabawy pełnej śmiechu, pozytywnej energii jaki i również rozwijania aktywności fizycznej dobrym  towarzyszem będzie trampolina ,na której można aktywnie spędzać czas rodzinnie, ale i również  wzmacniając więzi przyjacielskie organizując spotkanie integracyjne dla dzieci, dzięki któremu będą  mogły uczyć się wzajemnej współpracy, korzystając z asortymentu zabawki ogrodowe w naszym  sklepie. 

 Na aktywny czas warto spisać pomysły takie jak: 

1. Zawody sportowe, 

2. Zabawy zespołowe  

Zabawy zespołowe to idealne pole do spędzania kreatywnie czasu poprzez wymyślanie zabaw  pomyśl o takiej aktywności jak łowienie kolorowych rybek przy pomocy, stolika wodnego 3w1  Piaskownica Gra Łowienie Rybek. 

A to wszystko z dużą dozą aktywności fizycznej oraz z pięknym słonecznym bezchmurnym niebem. Drewniane zabawki: 

Bezpieczeństwo podczas zabawy jest rzeczą ważną. Na bezpieczeństwo składa się jakość i  trwałość zabawek. Dołączając do tego formę, która bawi i uczy mamy zabawki zręcznościowe. Podczas zabawy takimi zabawkami dzieci rozwijają koordynację ruchową, precyzję i celność.  Spędzanie czasu na zabawie jest zawsze pretekstem do kreatywnych pomysłów, zostawiamy tutaj  kilka propozycji: 

• Zabawa w kapitana statku, gdzie zadaniem jest łowienie rybek przy pomocy zestawu  Drewniana Gra Wieloryb i Rybki , za złowienie rybek można dodać punkty, można grać  zespołowo lub niech każdy uczestnik spróbuje swoich sił indywidualnie. Tak czy inaczej jest  to pomysł na grę integracyjną, gdzie pracuje wyobraźnia i zręczność. 

• Zabawa w olimpiadę, gdzie za każdą złapaną rybkę otrzymuje się punkty, gracz z największą  ilością punktów wygrywa. Baw się wyśmienicie przy pomocy zestawu Gra na Rzepy CATCH  BALL , Zabawę możesz zorganizować w domu, gdy pogoda jest deszczowa, ale i również w te  słoneczne dni i dowolnie ją modyfikować nie zależnie od tego jak tylko chcesz. Graj  rodzinnie lub w wcześniej wspomnianym spotkaniu integracyjnym dla dzieci. 

Zabawki wchodzące w skład naszego sklepowego asortymentu są towarzyszem dla dzieci  podczas roku szkolnego. Towarzyszem, który bawi, uczy i rozwija kreatywność oraz aktywność  fizyczną. Niezależnie od zainteresowań Twojego dziecka znajdziesz tutaj szeroki wybór zabawek  służących dobrej zabawie, kreatywności i aktywności fizycznej. 

Pomyśl o nas, gdy będziesz szukać zabawek dla swojej pociechy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *